Konkurs o Złote Dzieciątko 2011/2012

Data:22.01.2012

Złote Dzieciątko 2011/2012

      Dnia 22 stycznia roku 2012 w kościele p.w. św. Marii Magdaleny w Chorzowie Starym miał miejsce Konkurs o "Złote Dzieciątko". Stowarzyszenie im. bł. o. Ludwika Mzyka wraz z Parafią postanowili kontynuować festiwal kolęd, pastorałek i piosenek o tematyce bożonarodzeniowej, który odbywał się w latach ubiegłych.

      Uczestnicy zaprezentowali się w trzech kategoriach: Przedszkola, Szkoły Podstawowe (z podziałem na solistów, duety i zespoły) oraz Chóry. W sumie wystąpiło ponad 68 osób.

       Pięcioosobowe jury (dwie Panie dyrektorki przedszkoli, ksiądz oraz Pani A. -specjalistka od muzyki - wraz z Panem M., który o muzyce też coś wie) przyznało pierwsze, drugie i trzecie miejsca. Wszystkie dzieci, młodzież oraz chór otrzymali nagrody. Dodatkowo pani Maria Nowak wyróżniła kilku wykonawców, sprawiając najmłodszym jeszcze więcej radości.

      W imieniu organizatorów serdecznie dziękuję sponsorom, jury, przybyłym gościom, a zwłaszcza uczestnikom wraz z opiekunami: Paniom przedszkolankom, Paniom nauczycielkom oraz Panu Danielowi, Panu Ryszardowi i Matkom.

     Nagranie z konkursu znajduje się w biurze Stowarzyszenia ( biuro@ojciecmzyk.pl ).






















 

Prawa autorskie: Stowarzyszenie im. bł. o. Ludwika Mzyka
Projekt i wykonanie: Marcin Koziarz
Logowanie